BOSS Orange a BOSS Green sú teraz BOSS

Od jari / leta 2018 predstavuje HUGO BOSS dve značky - BOSS a HUGO. Zákazníkovi chce tak ponúknuť široký výber oblečenia na každú príležitosť. Od elegantný kúskov na podnikanie až po víkendové neformálne oblečenie. Ponúka oblečenie, obuv a doplnky, ktoré potrebujete na to, aby ste hravo zvládli výzvy každodenného života vo veľkom štýle.

Čo je BOSS? Všetko, čo potrebujete vedieť o značke


BOSS ponúka sofistikované, moderné kolekcie zamerané na kvalitu a dizajn, aby vytvorili dokonalý vzhľad. BOSS Pánske oblečenie dosiahlo status ikony pre svoje krajčírstvo, a teraz tiež funkčnosti prostredníctvom neformálnych a athleisure kusov. Kompletný šatník pre rýchlo sa rozvíjajúci moderný životný štýl. BOSS Dámske oblečenie sa dotýka všetkých základov moderného života, od obchodných a neformálnych odevov až po večerné oblečenie s dôrazom na krásne upravené kusy.

Čo je HUGO? Všetko, čo potrebujete vedieť o značke


Kolekcie HUGO sú určené najmä pre tých, ktorí majú svoj vlastný prístup k štýlu a ponúkajú širokú škálu dokonale prepracovaného a neformálneho oblečenia. So silným neformálnym akcentom vytvára HUGO pánske oblečenie hlavne pre tých, ktorí skôr vedú, než aby nasledovali. Dámske kolekcie HUGO ponúkajú štýly plné odvážneho postoja, od moderných kúskov až po večerné šaty a neformálne oblečenie.

____ Dámske oblečenie HUGO BOSS       ____ Pánske oblečenie HUGO BOSS