Dámske oblečenie Luisa Cerano ▪ Jar / Leto 2019

Oblečenie Luisa Cerano - Kolekcia Jar / Leto 2019

Nová kolekcia od Luisa Cerano je na svete. Na našom e-shope nájdete nové kúsky z kolekcie Jar / Leto 2019.
 

___ Dámske oblečenie Luisa Cerano JAR / LETO 2019

 

JAR / LETO 2019

Luxusné dámske oblečenie Luisa Cerano


Dámske oblečenie Luisa Cerano v kolekcii Jar / Leto 2019 je nabité inovatívnym vzhľadom a inšpirované hlavne streetwear prvkami. V novej kolekcii prevládajú často farebné akcenty a vzory ako glencheck, pepita a streifen. Luisa Cerano nezabudla ani na grafické potlače a stále aktuálne čierne a biele prvky. Dámske svetre vytvorené z jemných materiálov na vás zapôsobia svojou mäkkosťou a vysokou kvalitou. V tejto kolekcii môžete vidieť nové a nezvyčajné kombinácie farieb.

 

THE GLAM CAPSULE

FIRST COLLECTION


Módne jadro kapsuly sa skladá z chladnej zmesi štýlu priehľadnej svetlosti, ženskej hravosti a trendových uban-športových prvkov. Jemné farby, pudrové pastelové farby a dekoratívne detaily podčiarkujú koncept luxusu. Kovové nátery pridávajú nové akcenty, ako aj nové tekuté povrchy. Čierna a antracitová tvoria základ. Chladné kovové tonality v kombinácii s broskyňovými odtienmi vytvárajú dokonalé kontrasty.COOL DOWN

SECOND COLLECTION


Druhou tému novej kolekcie - inovatívny vzhľad, ktorý je inšpirovaný streetwear prvkami a často zaťažený silnými farebnými akcentmi, vytvárajúci mimoriadne neformálny vzhľad. Konštrukcie ako glen-check, pepita a pruhy vytvárajú grafické priority a čierna a biela je základná farebná téma. Nové, nezvyčajné farebné kombinácie obsahujú jemné čerešňové odtiene v kombinácii s jasnými farbami, ako je sýta ružová a žltozelená.