Dámske oblečenie Luisa Cerano ▪ Jar / Leto 2019

Dámske oblečenie Luisa Cerano - Nová kolekcia Jar / Leto 2019

Nová kolekcia od Luisa Cerano je na svete. Na našom e-shope nájdete nové kúsky z kolekcie Jar / Leto 2019.
 

___ Dámske oblečenie Luisa Cerano Jar / Leto 2019

 

JAR / LETO 2019

Luxusné dámske oblečenie Luisa Cerano


Dámske oblečenie Luisa Cerano v kolekcii Jar / Leto 2019 je nabité inovatívnym vzhľadom a inšpirované hlavne streetwear prvkami. V novej kolekcii prevládajú často farebné akcenty a vzory ako glencheck, pepita a streifen. Luisa Cerano nezabudla ani na grafické potlače a stále aktuálne čierne a biele prvky. Dámske svetre vytvorené z jemných materiálov na vás zapôsobia svojou mäkkosťou a vysokou kvalitou. V tejto kolekcii môžete vidieť nové a nezvyčajné kombinácie farieb.

 

The GLAM CAPSULE


Módne jadro kapsuly tvorí chladná zmes priehľadnej ľahkosti, ženskej hravosti a moderných mestských športových prvkov. Jemné farby, pudrové pastely a dekoratívne prvky zdôrazňujú luxusný nápad. Materiály s kovovým vzhľadom vytvárajú nové akcenty. Základom je čierna a antracitová, ako aj chladné kovové tónovanie. Peach Blossom vytvára kontrasty.

Cool Down


Inovatívny vzhľad, inšpirovaný streetwearovými prvkami a často nabitý výraznými farebnými akcentmi, pre mimoriadne príťažlivé vystúpenia. Vzory ako Glencheck, Pepita a pruhy nastavujú grafické priority. Kolekcia oblečenia obsahuje vysoký podiel pletenín, ktoré na vás zapôsobia svojou mäkkosťou a vysokou kvalitou. Nové a nezvyčajné farebné kombinácie. Jemné farby, ako Cherry Blossom v kombinácii s sýtou ružovou farbou a výraznou žltou.

 

URBAN NATURE


Etnické nuansy v streetwear kúskoch a bohémske akcenty - názov témy je kreatívny program! Mesto a prirodzenosť idú ruka v ruke. Vytvorenie horúcej kolekcie s bohatými farbami a multikultúrnymi prvkami. Teplé farby, ako je pomaranč, šafrán a broskyňa sú čistou prírodou.

 

SENSITIVE CITY


Štýlové dámske oblečenie v tejto kolekcii kombinuje neformálnosť a ženskosť. Dokonalé strihy a ženské detaily sú v dômyselnom kontraste so športovou funkčnosťou. Jemné pastelové odtiene, ako je nude a porcelánová biela sú kombinované s výraznými farbami, ako je zelená, žltá a ružová, pripomínajúce letné Provence.

 

OUTSIDE EDGE


Cross-styling kombinuje jemnú neo-športovosť so ženským pôvabom do nového módneho vzhľadu! Príležitostné kúsky sú samozrejme v letnom vzhľade. Pokiaľ ide o farbu, Rosy Pink a Sky Blue pridávajú akcenty neutrálnym odtieňom ako je béžová a biela.