HUGO BOSS / SPRING-SUMMER 2020

Sledujte svoju vlastnú cestu vpred.
 
Móda, rovnako ako život, je o hľadaní toho, čo pre vás funguje a o uvedomení si, že nemusíte byť ako všetci ostatní - v skutočnosti je často lepšie taký nebyť. Vytvorte si vlastné sebavyjadrenie v tejto sezóne v novej kolekcii jednotlivcov BOSS. Ostro strihané nohavice, výrazné pruhy a svetlé farby vás pozývajú na vytvorenie vzhľadu, ktorý odráža váš postoj a ambície.

Značka HUGO BOSS oslavuje silu jednotlivca, srší nadšením z urbanistického a individuálneho prejavu človeka a tento duch sa odráža v líniách oboch pohlaví pre módnu sezónu JAR/LETO 2020. Odvážne krajčírske remeslo sa stretáva s rafinovaným neformálnym oblečením v kolekcii, ktorá kombinuje sviežu farbu, inovatívne materiály a moderné siluety.

Odhalenie mnohých aspektov muža a ženy BOSS a zmysel pre sofistikovanosť značky sa spájajú s jej uvoľneným prístupom. Tieto aspekty tvoria tri typy osobností, ktoré zastupujú rôznorodosť zákazníkov značky HUGO BOSS. V pánskej kolekcii sú tieto aspekty vyjadrené cez postavy architekta, prieskumníka a maliara, zatiaľ čo dámska kolekcia kladie dôraz na postavy architektky, sochárky a spisovateľky.

Obleky oboch pohlaví sú v ležérnych strihoch a športové odevy získavajú rafinované lemy, ktoré čerpajú inšpiráciu z ulice. Spomedzi prevažne neutrálnej a monochromatickej farebnej palety - bielej, čiernej a béžovej farby tvoria veľkú časť kolekcie výbuchy bledožltej, červenej, tyrkysovej a námornickej modrej, ktoré oživujú inak jednofarebné štylizácie outfitov.

Vzhľad jednotlivých kúskov získal luxusný dotyk vysokej krajčírskej zručnosti, ktorá je zrejmá v kľúčových kusoch kolekcie. Koža je opracovaná, lepená, laminovaná a rezaná laserom, zatiaľ čo ľahké hodvábne a bavlnené priadze, pletené svetre a športové odevy sú vyrobené v rámci technickej výroby bavlny. Značka pokračuje aj naďalej vo svojom trvalom záväzku voči planéte, kde sa snaží zodpovednejšie pristupovať k použitým materiálom vo výrobe. Preto je možné jednoducho nájsť v kolekcii aj kúsky zhotovené s prímesami Kapoku alebo tkaniny farbené vodou šetrnými spôsobmi, ktoré spĺňajú najprísnejšie svetové ekologické štandardy textílií.
 
Túto sezónu oslavuje krajčírska dielňa značky HUGO BOSS najtradičnejšiu modrú farbu. Bez ohľadu na to, aký je dress code, modrá bude vždy bezpečná voľba.

Pásy a farebné bloky sú stredobodom pozornosti celej kolekcie. Horizontálne, vertikálne, zvýrazňované alebo kombinácia všetkých možností. Značka ponúka nekonečnú paletu variácií. Prepracovaná klasika - najuniverzálnejší vzor v oblasti módy k sebe pritiahne každému neobmedzenými možnosťami.
 
 
 
Pre uzatvorenie vzhľadu sú v kolekcii k dispozícii doplnky, ktoré sú prezentované v rovnakých farbách ako jednotlivé kusy oblečenia.
 
 
HUGO BOSS ako vždy dokázal, kto je vo svete casual módy šéfom a trendsetterom. Nemecká značka s nádychom talianskeho dedičstva je jedinou vhodnou voľbou, ak chcete pre svoj štýl a šatník podniknúť tie správne kroky smerom vpred k nadčasovosti, trvácnosti a kvalite.
 
Novú kolekciu JAR/LETO 2020 nájdete už aj online na našom e-shope.