HUGO BOSS / PRE FALL 2019

HUGO BOSS oblečenie novej kolekcie / PRE FALL 2019

Nová kolekcia značky oblečenia HUGO BOSS je na svete. My vám prinášame zopár zaujímavých informácií k novinkám, ktoré by ste si nemali nechať ujsť. Samozrejme novú kolekciu HUGO BOSS nájdete už aj na našich kamenných predajniach aj v Online shope.

Krásne materiály, perfektne prepracované s dokonalým a s presným rukopisom značky. Nové kúsky z kolekcie PRE FALL 2019 sú vytvorené v originálnych farebných kombináciách a z jedinečných materiálov.

Oceníte najmä to, že nápadité kúsky z tejto kolekcie sú READY TO WEAR, to znamená nositeľné ihneď! Či už počas horúcich letných dní, kedy oceníte najmä mäkkosť materiálov, alebo neskôr v rámci správneho stylingu počas jesene. Tu oceníte najmä originálnu farebnosť, ktorá rozžiari akýkoľvek jesenný outfit.

HUGO BOSS oblečenie plné športovej zmyselnej noblesy!

Nová kolekcia od BOSS nesie jednoznačnú myšlienku. Športové kúsky, dokonale prepracované a s poriadnou dávkou sofistikovanej elegancie. To je to, čo sa hlavný dizajnér Ingo Wilts snažil vložiť práve do kolekcie PRE FALL 2019. Hugo Boss prináša luxusné športové oblečenie v rafinovanom a temperamentnom štýle. Od pánskych nohavíc až po dámske kabáty.

V novej kolekcii môžete natrafiť na chladnejšie odtiene, ako modrá, sivá a čierna, ktoré však stále pôsobia jemne a zvodne. Drobné detaily, zvieracie motívy, foto potlače na tričkách. Kúsky vytvorené z mäkkých jemných materiálov a bavlnených úpletov.

Originálne pánske casual kúsky na každodenné nosenie. Dámske plisované sukne v kombináciách s oversized dámskym topom alebo svetrom. Tón v tóne pre uvoľnenú siluetu.

>> Celá kolekcia HUGO BOSS / PRE FALL 2019 <<