Módne trendy Jeseň / Zima 2019

Dámske módne oblečenie na jeseň / zimu 2019

Ešte snáď nikdy neboli jesenné kolekcie tak Ready-to-Wear (nositeľné ihneď) ako túto sezónu. Čo je dobrá správa pre zákazníkov, ale aj pre predajcov – možnosť lepšej schopnosti argumentácie pri využiteľnosti a variabilnosti daného kúsku oblečenia.

Monochromatické outfity tón v tóne sú na módnom vrchole. Outfity v rovnakých farebných odtieňoch.

Dámske módne oblečenie - Trendy Jeseň / Zima 2019

Dekorácie a aplikácie nahrádzajú vzory, a to najmä zvieracie – leo, gepard, had, zebra a vzory retiazok. Káro, ako stále pretrvávajúci trend z predchádzajúcich sezón v spojení so zvieracími motívmi dáva každému outfitu svieži trendy nádych. Zvieracie motívy, buď ako veľkoplošné kombinácie alebo aj v malých detailoch – lampasy, šnúrky, vrecká, gombíky.

Dámske módne oblečenie - Trendy Jeseň / Zima 2019

Široké strihy sú "v kurze"
 

Voľnejšie košele, širšie nohavice, dlhšie šaty, ležérnejšie kabáty - viac dĺžky a šírky - tak môžeme opísať najmodernejšiu siluetu. Midi dĺžka prežíva svoj veľký návrat – v kombinácii s biker bundou, pleteným svetrom, teniskami vhodná na bežný deň. Ponuka strihov nohavíc je tiež pestrá – pohodlné pletené cullotes, jogging nohavice, paper bags nohavice, cigaretové strihy, mum jeans, baby kick, nohavice s protizáhybmi.

Dámske módne oblečenie - Trendy Jeseň / Zima 2019

Sila „oblekov“ = kostýmov – konfekcia sa vracia späť, avšak po novom nemá pôsobiť biznisovo, ale zábavne – v kombinácii s tričkami s wordingom alebo nápismi, + tenisky. Dámske sako je must-have sezóny – či už k šatám, plizé sukni , k jeasnom, k jogging nohaviciam, buď ako jednofarebné alebo vzorované s károm, kohúťou stopou alebo pásikom.

Dámske módne oblečenie - Trendy Jeseň / Zima 2019

Dámske svetre v hlavnej úlohe
 

Pleteniny – kľúčový prvok zimných outfitov – či už pulóver alebo sveter, hlavne nech je pohodlný, príjemný a hrejivý. Dámske svetre - Dámske pulóvre

Nové kolekcie Jeseň / Zima 2019 - Trendy dámske oblečenie - Luxusné TOP značky oblečenia