Nová kolekcia CINQUE JAR / LETO 2020

Držiac sa svojej filozofie o tvorbe módy, ktorá pôsobí bezstarostne a mladistvo, predstavila značka CINQUE novú kolekciu oblečenia pre sezónu Jar/Leto 2020. Pod mottom LIVE NOW, IMPRESS FOREVER prináša po tmavej a dlhej zime do šatníka svieži vánok v podobe odľahčených materiálov, ležérnych strihov a farebných kombinácií, ktoré rozžiaria nielen vzhľad, no najmä podtrhnú pozitívnu osobnosť svojho nositeľa.

Kolekcia je rozmanitá, ako značka sama: od kabátov a blejzrov, cez nohavice, jeansy a šaty, až po košele a topy. CINQUE ponúka možnosť vytvoriť si outfit na každú príležitosť.

Jadrom pánskej kolekcie je elementárna klasika tejto značky - obleky. Z hľadiska strihu a tvaru vychádzajú z postavy nositeľa a posiňujú jeho osobný výraz. Silueta saka zapadá vždy do najmenších detailov. Rímska oblasť ramien dodáva výraznú udržateľnosť vzhľadu, zatiaľ čo dokonale vyvážený pás podčiarkuje atletický charakter obleku.

Práve v týchto detailoch sa ukrýva úspech pánskeho šatníka. Klopa leží na tele saka nenápadne a elegantne. Prechod na nohavice CINQUE je harmonický a plynulý. Aj táto časť oblečenia je prezentovaná veľmi rafinovane: úzky strih, ktorý zaisťuje mierne zvýraznenie a zároveň odľahčenie akejsi prísnej stereotypnej dokonalosti. Obleky tejto kolekcie vyhovujú všetkým typom mužov, ktorí potrebujú alebo chcú lichotiť svojej postave a sebavedomiu.

Nová kolekcia je estetickým vyznaním, ktoré sa vzťahuje aj na módne prežívaný svet žien. Aj tu CINQUE vylepšuje šatník svojimi líniami. Modelovým vzorom vynikajúceho výberu je napríklad business kapsula. Blejzer alebo saká tejto značky preberajú moderný, úzky strih a implementujú sa do nadčasového dizajnu. V jemných farbách a materiáloch vyhotovených z robustnej a našuchorenej vlny sa blejzre osvedčujú nielen ako dekoratívny vrchol elegantného šatníka, ale harmonizujú a spájajú sa so sukňou, kde spoločne vytvárajú jednotný súbor elegancie. Dámska kolekcia vzbudzuje pozornosť bez toho, aby bola nápadná a výstredná. Preto dokážu mať dámy svoj vzhľad plne pod kontrolou a vedia ho prispôsobovať svojej osobnosti, štýlu a vkusu.

Farbami a vzormi CINQUE súvisle prelína a navzájom dopĺňa kolekcie oboch pohlaví. Neutrálna béžová, teplé a jemne zemité odtiene hnedej či oranžovej v kontraste so studenými farbami pastelovou modrou, tmavomodrou alebo akvamarínovou sú previazané klasikou - čiernou a bielou. Takáto paleta otvára dvere kombináciám, pri ktorých je veľmi obtiažne niečo pokaziť. Mäkké a vzdušné vzory na odevoch dodávajú nositeľovi ľahkosť. Kvetové potlače zjemňujú a vyzdvihujú nežnosť dámskeho pohlavia. Ležérne moderné strihy, ktoré nevtieravo a lichotivo kopírujú siluetu, uspokoja každý typ postavy. A namä materiál, ktorý umožní pohodlné a komfortné nosenie akéhokoľvek štýlu po dlhú dobu.

Ak ste doteraz hľadali značku, ktorá dokáže vo svojej ponuke uchopiť a precízne vyjadriť stredomorský štýl, tak je to práve CINQUE. Neformálny a sofistikovaný šatník pre každú príležitosť je kombinovaný s nádychom extravagancie. Nie je to len talianska móda, je to najmä pocit. Autentická a vždy blízka svojmu nositeľovi - určená pre sebavedomých ľudí.

 

Novú kolekciu CINQUE JAR/LETO 2020 nájdete exkluzívne v našich kamenných predajniach a čoskoro aj online na našom e-shope.

Zanechajte po sebe dojem, ktorý zotrvá v mysliach ostatných navždy.