Pánska kolekcia - TRENDY Jeseň / Zima 2018

Pánske kolekcie na jeseň profitujú bohatstvom kvalít a dizajnov, sú plné vzorov, objemu a hodnotných látok. Od kára, cez kohútiu stopu, soľ a korenie až po rybiu kosť.

Pánske sako kárované DIGEL - Pánske luxusné saká

 

KÁRO ______________________

je dominantnou témou na jesene vo všetkých podobách, či už oxford káro, glencheck káro, pepito alebo gitterkaro ( mriežkované káro) a dostáva oblek, sako a kabát do módneho kúsku sezóny
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________ LÁTKY

s jeseňou prichádzajú látky ako zamat, menžester, tvíd a flanel  a starajú sa o objem a mäkkosť, dostávajú extra prociu hodnotnosti a najmä saká im dodávajú extra komfort a mäkkosť, túto sezónu je dôležitý objem - a preto sú módnymi buklé, froté a manžester.

 

 

NOVÁ MÄKKOSŤ ______________________

 

Jersey stále pretrvávajúci a dôležitý trend, ktorý dodáva uvoľnenosť elegantnému oblečeniu, v popredí sú mäkke vlnené optiky, mäkký flanel a manžester v baby alebo v pravom prevedení.

 

 

 

 

 

 

 

PLETENINY ______________________
VÝRAZNÝ MÓDNY PRVOK

 

pánsky rolák + oblek

ideálna kombinácia na uvoľnený jesenný look.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FARBY ______________________

ako modrá a sivá farba sú stále dôležitými farbami, najmä v kombinácii tón v tóne, ale túto sezónu je jeseň bohatá na farby a to najmä vplyvom 70's rokoch a tak sa do popredia dostáva - bordó, olivová, purpurová a camel odtiene s hnedou.

 

 

 

Pánske módne bundy - Pánske zimné bundy a kabáty

 

 

 

 

______________________ TRENDY BUNDY

Ľahké bundy - s jeseňou začína bundová sezóna - v kurze sú modely, ktoré sú nositelné aj v slnečných jesenných dňoch - štepované, z ľahkého peria,a nositelné veľkú časť sezóny.  Kabát , stále ako módny kus sezóny - v zaujímavých farbách a prevedeniach.

 

 

Hybridné bundy alebo pánske košele - normálne sa kombinuje košeľa a  na ňu sveter ale túto jeseň je to opačne - pod košelu sa dáva pulover ( najmä flanelové prevedenia )

 

 

 

 

 

_______________ dôležité je vrstvenie, ktoré  v prechodnom období zabezpečí väčšiu kombinovateľmosť.

 

_________ jeansová bunda ako módny kusok, ktorý by nemal chývať v šatníku - či už nepodšitá v kombinácii s pulovrom alebo s chlpatou podšívkou.

 

____________________ nárast pletenín v kolekciách

 

__________ pulover ako štýlový kúsok - hrubo pletenený s detailami a jesennými farbami

 

_____ logo mania alebo wording / stále dôležitý trend

 

_________________________ vesta ako samostaný módy kúsok