Dámska kolekcia - TRENDY Jeseň / Zima 2018

Móda je túto sezónu veľmi všestranná a práve preto si v nej každá zákazníčka nájde to svoje. Farba so vzorom, kombinácia ženských a mužských prvkov, dekorácia so športom crossdressing, ktorý je túto sezónu viac obrúsený, čo súvisí s návratom sák a kostýmov.

 

________ VÝRAZNÁ FAREBNOSŤ V KOLEKCIÁCH

Tento rok je jeseň plná žiarivých farieb v jesenných prevedeniach - všetky farby listov, korenín, červená farba, pastelové odtiene, metalické odtiene - striebro, zlato, meď - trošku vplyv disco

Dámske nohavice CINQUE kárované - Elegantné nohavice CINQUE


______________________________ KÁRO

je top trend a zároveň must-have sezóny, oslavuje vo veľkom svoj comeback - od glencheck kára, cez kohútiu stopu, tartan kocku, pepito, college káro, britské káro, gitter káro (mriežkované káro)  - každá módne uvedomelá zákazíčka by mala mať aspoň jeden kúsok v šatníku, vďaka rôznorodosti toho že káro sa nachádza na všetkých produktoch - kabáty, sukne, nohavice, šaty, pulóvre. Každá zákazníčka si vie vybrať produkt ktorý, je pre ňu vhodný. Výber je naozaj široký! Či už sivo-čierno-biela kombinácia alebo multifarebnosť. Káro sa kombinuje aj ako patch - to znamená kombinácia viacerých kár na jednom produkte.

STÁLE VÝRAZNÝ VPLYV ŠPORTU - ATHLEISURE!

 

KOMBINÁCIA ŠPORTU S CASUAL _________________

Súvisí to so životným štýlom, pretože všetko uvoľnené a nekomplikované pasuje k súčasnému životnému štýlu. Trednom sú teplákové nohavice, ktoré sú nositeľné do práca ale aj do fitness, často v kombinácii s lampasmi buď v strihu jogging, marlene alebo legíny, na produktoch sú detaily so športu - ako lampasy, zipsy, tunely, kapucne, prvky zo športových dresov… Crossdressing je populárny - mikina s kapucňou so sakom, šíroké teplákové nohavice so sakom alebo v kombinácii s kašmírovým svetrom a s kabátom.

          Dámske oblečenie HUGO BOSS

 

_________________ DOBRÝ POCIT

Materiály ako zamat, umelá kožušina, mäkké vlnené optiky - zabezpečujú svojej nositeľke dobrý pocit z nosenia a komfort.
 

 

COMEBACK SÁK - DÁMSKE SAKÁ RÔZNYCH FARIEB A STRIHOV____________________

Saká sú opäť v kurze, čo súvisí s  nárastom "vysokej krajčoviny v kolekciách" - materiály sú pohodlné a kombinujú sa uvoľnene - jeansy + pulóver + sako alebo ako kostým. Nová generácia konfekcie, ktorá by ale vždy mala pôsobiť uvolnene a s novými prvkami sviežo a chic.

 

__________ DÁMSKE NOHAVICE

Samozrejme skinny je stále najobľúbenejšia forma nohavíc, ale konkuruje jej generácia tzv. Future pants (nohavice budúcnosti) - nohavice v techno materiáloch, nohavice sú plné detailov - od lampasov, cez riasenia, zaujímavé zakončenia…čo sa týka vzorov - nohavice rozprávajú príbehy - kvety, káro, brokát, jaquard na príjemných mäkkých materiáloch ako zamat a menčester.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

___________________________VOĽNOSŤ

Pomaly ale isto sa menia siluety v dámskych kolekciách, k úzkým siluetám sa pridávajú široké, čo umožnuje pokryť širšie spektrum postáv. Dôležité je aby look pôsobil opticky uvoľnene a zabezpečoval pohyb. Kombinácia široké so širokým - široké nohavice plus voľný pulóver alebo kabát.

PROTIKLADY SA PRIŤAHUJÚ___________________

Kombinácia rôznych vzorov - káro s károm alebo zimnými kvetmi - tak sa nazývajú kvetinové potlače túto sezónu.

OPITKA ____________

Uvoľnené mohérové svetre, chlpaté detaily - dôležité je aby materiály boli na prvý pohlad mäkké a zákaznička mala potrebu zabaliť sa do nich. Široké spektrum pletenín - od oversize po úplne ľahké, pulóver udáva tón a kombinuje sa so sukňou alebo nohavicami - voľný cez ramená a ovinút do manžety. Žiadané sú detaily - ako volány, vrkočové pletenie, mašle, rozšírené rukávy.

 

____________________ CROSSDRESING, MIDI DĹŽKY a WORDING


Kombinácia rôznych štýlov, aby zákazníčka nepôsobila upäto!

Pencil sukňa + mikina alebo oversize pulóver

Károvaný kabát + široké nohavice, tepláky so sakom

Logá a texty na tričkách a mikinách, ktoré sú stále pretrvávajúcim trendom! Texty sú písané ozdobne, s rôznymi detailmi, lesklými písmenami…

 

_______________ DÁMSKE KABÁTY AKO SKRÝŠA

Majú dodať teplo a pohodlnosť, či už ako svetro kabáty alebo klasické prevedenie.