GALLERY CLUB je určený každému, kto očakáva od nakupovania viac. Každý registrovaný člen GALLERY CLUBu má možnosť nakupovať široké portfólio značiek a zároveň využívať výhody, ktoré club ponúka.


Staňte sa súčasťou GALLERY CLUBu a získajte všetky jeho výhody
 

_________ Okamžitá 5 % zľava
_____
Zber vernostných bodov pri každom nákupe, ktoré sa vám premenia na zľavový poukaz 3x ročne
___________ Narodeninové zľavy -
25 % narodeninová zľava platná 7 dní
________ Informácie o novinkách a výpredajoch
________ Možnosť nakupovať na jedno konto na všetkých našich prevádzkach a e-shope so širokým portfóliom značiek

 

Jednoducho sa zaregistujete. Získate unikátne ID zákaznícke číslo a užívate si všetky výhody.


 PRIDAJTE SA K NÁM 


Zbieranie bodov v GALLERY CLUBu


1) Zákazník zbiera body, ktoré sa premieňajú na poukážku. Ak nie je ustanovené inak, na bodové konto sa pri nákupe pripisuje 1 bod za každé 1 € ceny nákupu. V prípade nákupu tovaru, na ktorý je poskytnutá zľava vyššia, ako 5 % sa pripisuje 0,5 bodu za každé 1 €.

2) Mechanika zberu bodov je nasledovná, 100 EUR sa rovná 100 bodom a 100 bodov sa transformuje na nominálnu zľavu 5 EUR vo forme poukážky. Zákazník bude mať nárok na poukážku v hodnote 5 EUR až po dosiahnutí hranice 100 bodov. Ak túto hranicu nedosiahne, body sa prenášajú do ďalšieho zúčtovacieho obdobia. Body sa prenášajú maximálne 3 krát.

3) V priebehu kalendárneho roka budú prebiehať 3 zúčtovacie obdobia v závislosti na sezóne tovaru v rámci predajní. Na základe nazbieraných bodov bude mať zákazník nárok na poukážku v nominálnej hodnote, ktorý môže uplatniť pri nákupe tovaru v predajniach siete GALLERY,  BENETTON a online e-shope. Obmedzenie poukážky je, že výška nákupu musí byť minimálne dvojnásobnej hodnoty ako je poukážka. Získané body sa prenášajú medzi obdobiami. Ak zákazník nezrealizuje nákup v období dlhšom ako 24 kalendárnych mesiacov, môže jeho členstvo v klube zaniknúť. Nominálne poukážky zákazník dostáva prostredníctvom e-mailu, ktorý vyplnil pri regis­trácií, vždy po zúčtovaní a vyhodnotení daného obdobia. Pri použití poukážky sa uplatňuje 5 % zľava. Platnosť zľavového poukazu je 6 mesiacov.

4) Poukážka sa nedá uplatniť na už zľavnený tovar a nie je možné ju kombinovať ani s inými zľavami

5) Narodeninovú zľavu možno uplatniť len na jeden nákup raz ročne

 Kde sa zaregistrovať do GALLERY CLUBu

______________ GALLERY WOMEN, OC Centro Nitra
______________ GALLERY MEN, OC Centro Nitra
______________ GALLERY, Mlyny Nitra
______________ GALLERY, Europa SC Banská Bystrica
______________ United colors of Benetton, Aupark Bratislava
______________ United colors of Benetton, OC Centro Nitra
______________ www.galleryclub.sk

Pridajte sa k nám

Užívajte si všetky výhody GALLERYClubu! Všetky naše akcie a najzaujímavejšie novinky priamo k vám. Nezabudnite si prečítať, ako nakladáme s vašimi osobnými údajmi.

Stať sa členom