Potrebujete poradiť? Sme tu pre Vás v pracovných dňoch od 8:00 do 16:30 ☎ +421 918 380 175 ✉ info@galleryclub.sk

Vrátenie tovaru a reklamácie

Vrátenie tovaru

Nesadla vám veľkosť? Potrebujete vrátiť zakúpený tovar? Tovar môžete pohodlne vrátiť do 14 dní. Spolu s objednávkou vám pošleme aj formulár na odstúpenie od zmluvy, ktorý vám poslúži na vrátenie tovaru alebo jeho reklamáciu. Jednoducho ho vyplníte a dôkladne zabalený tovar nám zašlete naspäť.

Vzhľadom k prípadom, kedy sa nám tovar vrátil znehodnotený nesprávnym a nedbanlivým poskladaním, tovar na vrátenie nesmie byť poškodenýnosený, nesmie zapáchať a musí mať na sebe všetky štítky, tak ako ste tovar aj dostali. Ak by tovar nespĺňal niektorú z podmienok, tak ho nie je možné ani vymeniť ani vrátiť.


Tovar je potrebné zaslať späť na adresu:

ELSE PLUS, s. r. o.,
Moravecká 32,
Topoľčianky
951 93
Slovenská republika

 

Nezabudnite k balíku zabaliť FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY


Peniaze vám vrátime na váš bankový účet do 14 dní odo dňa, kedy k nám balíček dorazí.


Opätovne si môžete objednať požadovaný tovar v správnej veľkosti alebo farbe v našom e-shope. Ak momentálne nemáme vašu veľkosť alebo obľúbenú farbu nájdete u nás ďalšie zaujímavé kúsky.


____ Vybrať ten správny kúsok Online

 

Viac informácií nájdete vo všeobecných obchodných podmienkach.Vrátenie alebo výmena tovaru na kamenných predajniach


Vrátiť alebo vymeniť tovar môžete aj na našich kamenných predajniach.

Na našich kamenných predajniach máte možnosť tovar okrem vrátenia aj priamo vymeniť za iný tovar (veľkosť, farba, ...). Samozrejme, len v prípade, ak sa na konkrétnej predajni požadovaný tovar nachádza. O tejto informácií vás veľmi radi informujeme e-mailom alebo telefonicky, stačí nás kontaktovať.

Ak na vybranej predajni tovar momentálne nemáme, môžete sa porozhliadnuť a vybrať si iný tovar v požadovanej hodnote, prípadne vo vyššej hodnote, ako bola hodnota vami zakúpeného tovaru. Tovar, ktorý chcete vrátiť vám jednoducho vymeníme za iný vybraný kúsok. Náš personál vám priamo na predajni ochotne poradí s výberom.


Nevybrali ste si ani na predajni? Nevadí.
Ak si žiadny iný tovar na predajni nevyberiete, nevadí. Tovar môžete jednoducho vrátiť priamo na vami vybranej kamennej predajni, kde vyplníte: FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY, my vám následne pošleme peniaze priamo na váš bankový účet. Tie vám prídu do 14 dní od prijatia tovaru na predajni.
 

V prípade tovaru zakúpeného na www.galleryclub.sk sa peniaze v hotovosti na kamenných predajniach nevyplácajú.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz