Pánske košele s jedinečným spracovaním

Elegantné pánske košele Eterna

Poznáte značku Eterna? Luxusná značka pánskeho oblečenia Eterna ponúka širokú ponuku pánskych košieľ. Od elegantných kúskov po neformálne pánske košele na každodenné nosenie.

Pánske košele Eterna sa dodávajú v širokej škále štýlov. Spoločnosť Eterna, ktorá bola založená vo Viedni v roku 1863, vyrába už viac ako 150 rokov dokonalo vyrobené pánske košele. V priebehu týchto rokov sa im podarilo vyrobiť vysoko kvalitné košele, ktoré sú ideálne pre formálne oblečenie každého muža.

Pánske košele Eterna sú výnimočné nielen svojou dokonalou krajčírskou technikou, ale aj použitím jedinečných materiálov. Košele sú vyrobené z kvalitných tkanín ako hodváb a luxusná švajčiarska bavlna, ktoré dodávajú košeliam potrebnú mäkkosť a vám príjemný pocit z nosenia.

Pánske košele, ktoré nemusíte žehliť


Pánske košele Eterna sú vytvorené s jedinečnou úpravou NON-IRON SOUPLESSE, ktorá predstavuje ten najvyšší štandard nežehlivosti košieľ. Vytvorený pre ETERNU v spolupráci s nemeckými testovacím úradom TÜV.

Non-iron souplesse úpravou sú Pánske košele značky Eterna nielen vynikajúce na ošetrovanie, ale pri nosení sa sami dožehľujú na tele. Vďaka čomu budete v košeli vyzerať vždy dokonale upravený. Okrem skvelého vzhľadu sú aj odolnejšie voči pachom okolia.

Pánske košele Eterna – Ekologické aj slovenské


V dnešnej dobe si dávame obzvlášť záležať na životnom prostredí. Preto sme pre vás vybrali značku, ktorej taktiež záleží na udržateľnej móde. Švajčiarska bavlna použitá na tieto odevy využíva najprísnejšie ekologické metódy. Navyše, tieto pánske košele sú ušité priamo na Slovensku, konkrétne v Banovciach nad Bebravou.

Eterna je ekologická, enviromentálne zodpovedná značka, ktorá sa stará o trvalú udržateľnosť a férové pracovné podmienky. Značka je ocenená Good Shirt - značka dobrých košieľštandardom certifikačnej spoločnosti OEKO-TEX Standard. Symbol THE GOOD SHIRT na košeliach značky ETERNA svedčí o tom, že značka spĺňa všetky OEKO-TEX štandardy. Označenie THE GOOD SHIRT predstavuje najvyšší štandard kvality košieľ.

Pánske košele Eterna ponúkajú moderné klasiky, ktoré sa ľahko kombinujú s akýmkoľvek pánskym oblečením v dokonalej palete farieb a vzorov. Navyše biele pánske košele značky Eterna sú ošetrené špeciálnou úpravou, vďaka čomu si košele udržia žiarivo bielu farbu naozaj dlhú dobu. Značka Eterna myslí jednoducho na všetko.

>> Pánske košele Eterna - Celá ponuka <<