Prémiové značkové oblečenie a aktuálne módne trendy! Značkové oblečenie, ktoré u nás nájdete je originálne a trendy. Módne kúsky plné precíznosti, luxusu a kvality.

Kvalita materiálov a hlavne dokonalé strihy oblečenia sú hlavnými atribútmi pre splnenie najnáročnejších požiadaviek našich zákazníkov.


Naši zákazníci sú u nás na prvom mieste!
 

V našich predajniach aj na e-shope GALLERY dbáme o to aby sa u nás zákazníci cítili unikátne. Preto pre vás vyberáme originálne značkové oblečenie podľa prísnych kritérií a dbáme na výber tých najlepších kúskov od najuznávanejších svetových značiek. Mimoriadnu pozornosť venujeme predovšetkým kvalite predávaného tovaru. Samozrejme dbáme aj na výber personálu, aby ste mali vždy prvotriedne služby.


Vaša ochrana osobných údajov
 

Naša spoločnosť dodržiava zásady ochrany osobných údajov a ďalšie právne predpisy. Vami uvedené informácie sú využívané len za účelom objednania tovaru a doplnkových služieb súvisiacich s predajom. Užívateľské meno, heslo, korešpondenčná adresa alebo číslo bankového účtu podliehajú prísnej ochrane. Elektronické platobné systému PayPal zaručuje bezpečnosť internetových transakcií v našom obchode.


_______ Viac informácií nájdete v našich obchodných podmienkach.

Pridajte sa k nám

Užívajte si všetky výhody GALLERYClubu! Všetky naše akcie a najzaujímavejšie novinky priamo k vám. Nezabudnite si prečítať, ako nakladáme s vašimi osobnými údajmi.

Stať sa členom