Gallery logo

Záruka kvality GALLERY

  • Vytvorené : 2018-11-15 14:18:44

V GALLERY Vám ponúkame prémiové značkové oblečenie, obuv a doplnky. Módne kúsky plné precíznosti a luxusu. Kvalita materiálov a hlavne dokonale prepracované strihy sú hlavnými atribútmi pre splnenie aj tých najnáročnejších požiadaviek našich zákazníkov. Preto u nás nájdete len prémiové značky, ktoré si dávajú záležať na prepracovaní strihov a použití kvalitných materiálov.

 

Exkluzívne portfólio značiek.
Prémiové značky oblečenia od popredných európskych značiek.

Garancia vrátenia tovaru
a peňazí do 14 dní.

Zamerajte sa na kvalitu!
Vyberáme pre vás tie najlepšie kúsky.

Expresná doprava zdarma
pri nákupe nad 80 Eur

 


Značky oblečenia v našej ponuke sú príznačné hlavne svojimi know-how krajčírskymi technikami, zameranými na kvalitu a dizajn. Len v GALLERY vám ponúkame ucelené kolekie značiek HUGO BOSS a CINQUE, ako jediný na Slovensku.

Všetky značky, ktoré nájdete v GALLERY sú jedinečné a starostlivo vyberané. Značky, ktoré nájdete online alebo na našich kamenných predajniach.

Hugo BossCinque EternaCreenstoneA Fish Named FredDigel BraxBugatti 

CambioElisa CavalettiLiviana ContiUNQ • Marc CainSisley


Naši zákazníci sú u nás na prvom mieste!
 

V našich predajniach aj v internetovom obhcode GALLERY si dávame obzvlášť záležať na tom, aby sa zákazníci u nás cítili unikátne. Preto pre vás vyberáme originálne značkové oblečenie, hodnotené podľa prísnych kritérií. Ponúkame vám najlepšie módne kúsky od popredných svetových značiek. Mimoriadnu pozornosť venujeme predovšetkým kvalite predávaného tovaru. Samozrejme dbáme aj na výber personálu, aby ste mali vždy prvotriedne služby.


Vaša ochrana osobných údajov
 

Naša spoločnosť dodržiava zásady ochrany osobných údajov a ďalšie právne predpisy. Vami uvedené informácie sú využívané len za účelom objednania tovaru a doplnkových služieb súvisiacich s predajom. Užívateľské meno, heslo, korešpondenčná adresa alebo číslo bankového účtu podliehajú prísnej ochrane. Elektronické platobné systému PayPal zaručuje bezpečnosť internetových transakcií v našom obchode.


Viac informácií nájdete v našich obchodných podmienkach.