Koncept GALLERY Multibrand Fashion Store, vznikol v roku 2014 otvorením predajne v nákupnom centre Mlyny v Nitre a už vo svojom názve naznačuje svoju základnú filozofiu, ktorej cieľom bolo vytvoriť a ponúknuť zákazníkom exkluzívne portfólio značiek.

Luxusné oblečenie GALLERY | Široký výber | Obchody GALLERY Luxusné oblečenie GALLERY | Široký výber | Obchody GALLERY


Prémiové služby a osobnostný prístup

Kvalifikované poradenstvo, individuálny prístup k zákazníkovi a aktuálne módne kolekcie sú kľúčovými atribútmi, ktoré chceme svojim zákazníkom ponúknuť. Našim cieľom je, aby mal zákazník z každej návštevy v predajni ale aj na našom E-shope zážitok. Aby bolo GALLERY miestom, kde sa rád vracia a kde rád nakupuje. Výberom značiek sa snažíme zákazníkom ponúknuť kompletný sortiment dámskeho a pánskeho oblečenia, kvalitu, jedinečnosť a precíznosť.


Luxusné pánske a dámske oblečenie

V súčasnosti sieť GALLERY tvoria 4 predajne s ponukou 10 svetových značiek.

 


Brax   ▪   Cambio   ▪   Elisa Cavaletti   ▪   Luisa Cerano   ▪   Joseph Ribkoff   ▪   A Fish Named Fred  ▪   Bugatti   ▪   Digel   ▪   HUGO BOSS   ▪   Cinque

 

Výhradné a ucelené kolekcie značiek Cinque, HUGO BOSSDigel nájdete na Slovensku len v GALLERY. Ponuka značiek nie je vo všetkých predajniach GALLERY rovnaká, zhoduje sa len na predajniach MLYNY Nitra a SC EUROPA v Banskej Bystrici.

 

_____ GALLERY WOMEN / OC Centro Nitra: Brax, Cambio, Elisa Cavaletti, Luisa Cerano, Joseph Ribkoff
_____ GALLERY MEN / OC Centro Nitra: A Fish Named Fred, Brax, Bugatti, Digel
_____ GALLERY / MLYNY Nitra: HUGO BOSS, Cinque
_____ GALLERY / SC EUROPA Banská Bystrica: HUGO BOSS, Cinque


Pozrite si ako sa k nám dostanete.


Osobný kontakt

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať!

Pridajte sa k nám

Užívajte si všetky výhody GALLERYClubu! Všetky naše akcie a najzaujímavejšie novinky priamo k vám. Nezabudnite si prečítať, ako nakladáme s vašimi osobnými údajmi.

Stať sa členom