Koncept GALLERY Multibrand Fashion Store, vznikol v roku 2014 otvorením predajne v nákupnom centre Mlyny v Nitre a už vo svojom názve naznačuje svoju základnú filozofiu, ktorej cieľom bolo vytvoriť a ponúknuť zákazníkom exkluzívne portfólio značiek.


Prémiové služby a osobnostný prístup

Kvalifikované poradenstvo, individuálny prístup k zákazníkovi a aktuálne módne kolekcie sú kľúčovými atribútmi, ktoré chceme svojim zákazníkom ponúknuť. Našim cieľom je, aby mal zákazník z každej návštevy v predajni ale aj na našom E-shope zážitok. Aby bolo GALLERY miestom, kde sa rád vracia a kde rád nakupuje. Výberom značiek sa snažíme zákazníkom ponúknuť kompletný sortiment dámskeho a pánskeho oblečenia, kvalitu, jedinečnosť a precíznosť.


Luxusné pánske a dámske oblečenie

V súčasnosti sieť GALLERY tvoria 4 predajne s ponukou 10 svetových značiek. Výhradné a ucelené kolekcie značiek CINQUE, HUGO BOSSDIGEL nájdete na Slovensku len v GALLERY. Ponuka značiek nie je vo všetkých predajniach GALLERY rovnaká, zhoduje sa len na predajniach MLYNY Nitra a SC EUROPA v Banskej Bystrici.

_____GALLERY WOMAN / OC Centro Nitra: Brax, Cambio, Elisa Cavaletti, Luisa Cerano, Joseph Ribkoff
_____GALLERY MEN / OC Centro Nitra: A Fish Named Fred, Brax, Bugatti, Digel
_____GALLERY / MLYNY Nitra: BOSS CASUAL, Cinque
_____GALLERY / SC EUROPA Banská Bystrica: BOSS CASUAL, Cinque


Pozrite si ako sa k nám dostanete.


Osobný kontakt

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať!

Pridajte sa k nám

Užívajte si všetky výhody GALLERYClubu! Všetky naše akcie a najzaujímavejšie novinky priamo k vám. Nezabudnite si prečítať, ako nakladáme s vašimi osobnými údajmi.

Stať sa členom