Gallery logo

Značky

Dámske a pánske oblečenie ▪ Značkové oblečenie GALLERY
  • Vytvorené : 2018-11-29 15:30:32

Značkové oblečenie, topánky a doplnky na akúkoľvek príležitosť. Vybrali sme pre vás to najlepšie značkové oblečenie, ktoré uspokojí aj vaše najnáročnejšie požiadavky. Prémiové značky kvalitných strihov a materiálov. Značkové oblečenie, ktoré nájdete v GALLERY je originálne a trendy. Módne kúsky plné precíznosti, luxusu a kvality.
 

Pánske oblečenie A Fish Named Fred - Elegantné oblečenie - Eshop GALLERY

Elegantné a štýlové pánske oblečenie od holandskej značky A Fish Named Fred. Značkové pánske oblečenie A Fish Named Fred pracuje s farebnými a originálnymi dizajnami, tak aby bola každá kolekcia svieža, ostrá a nenahraditeľná. Fred je svieži a chrumkavý lifestylový koncept s originálnymi a farebnými prvkami, používa luxusné materiály a rafinované detaily. Jedinečné pánske oblečenie, v ktorom sa budete cítiť nielen výnimočne, ale aj pohodlne.

A Fish Named Fred
___________

Oblečenie HUGO BOSS | Široký výber Online | Značkové oblečenie GALLERY

Hugo Boss oblečenie ponúka sofistikované, moderné kolekcie zamerané na kvalitu a dizajn. Cieľom značky Hugo Boss je vytvárať prémiové kolekcie, jedinečné svojim módnym urban smerom. Značka Hugo Boss je vhodná pre spontánnych individualistov, ktorí žijú v mestskom prostredí obkolesení neustále meniacimi sa módnymi trendmi.

HUGO BOSS
_________

Oblečenie BRAX | Široký výber | Značkové oblečenie GALLERY

CÍTIŤ SA DOBRE! - Módna značka BRAX stojí za týmto životným štýlom viac ako 125 rokov. Spoločnosť, ktorú založil Bernward Leineweber v Berlíne v roku 1888 si urobila meno ako kľúčový hráč v segmente pánskych a dámskych nohavíc.

BRAX
___________

Oblečenie a obuv Bugatti | Značkové oblečenie Bugatti | GALLERY

Pánske a dámske oblečenie Bugatti na akúkoľvek príležitosť. Oblečenie Bugatti je ideálnou voľbou pre moderného človeka, ktorý sa pohybuje v bussiness prostredí, vyznáva dynamický životný štýl a v obliekaní preferuje kompromis medzi bussiness a casual módou.

BUGATTI
__________

Oblečenie CINQUE | Široký výber Online | GALLERY

Dámske a pánske oblečenie CINQUE. Kvalitná nemecká značka s talianskym šarmom. CINQUE prenáša do svojich kolekcií najkrajšie aspekty Talianska. Oblečenie je inšpirované mediteránskym prostredím a talianskym životným štýlom, ktorý je vo vnútri vášnivý a emocionálny, navonok jednoduchý a uvoľnený. Oblečenie CINQUE je jedinečné svojimi prepracovanými strihmi a rafinovanými detailmi.

CINQUE
__________

CAMBIO je prémiová nemecká značka, ktorá sa špecializuje výlučne na výrobu dámskych nohavíc, ktorej sú popredným hráčom na svetovom trhu. Neustále invouje strihy a materiály, ktoré sa pri výrobe využívajú tak, aby zabezpečovali vysoký komfort nosenia po celý deň. Zapôsobí na vás kvalitné spracovanie dokonale sediace na siluete postavy a moderné, ležérne alebo elegantné strihy. Kolekcie odzrkadľujú vždy najnovšie fashion trendy a farby. CAMBIO pri každom kúsku nohavíc dbá na pohodlnosť tak, aby svojej nositeľke prinášal pocit pohodlia počas náročného dňa. Strihy sú vypracované tak, aby lichotili každej ženskej postave. Ak si ceníte individualitu, odolnosť materiálov a komfort, vytvorte vo svojom šatníku miesto pre nohavice CAMBIO.

CAMBIO

___________

Holandská poločnosť CREENSTONE sa teší vo svete veľkej obľube všetkými milovníčkami luxusných vrchných odevov už 25 rokov, a to vďaka precíznemu zameraniu na kvalitu, pohodlie a ženskosť. Prvoradou je snaha značky o realistickú rovnováhu medzi odolnosťou, inováciou, pohodlím a nadčasovým dizajnom. Dlhoročné neprekonateľné skúsenosti krajčírov a dizajnérov značky Creenstone prinášajú v každej novej kolekcii kabáty a bundy, ktoré sú nielen krásne, ale najmä mimoriadne praktické a odolné. Všetky produkty sú vyrábané zodpovedne a s certifikovanými dodávateľmi. Creenstone sú veľkí milovníci zvierat, preto má ich páperie certifikát RDS a na modeloch nenájdete žiadnu pravú kožušinu.

CREENSTONE

_________

Pánske elegantné oblečenie DIGEL | Značkové oblečenie DIGEL Online | GALLERY

Pánske oblečenie značky Digel má vysoko kvalitné prevedenie. Módne strihy s použitím vybraných materiálov sú navrhnuté a spracované tak, aby uspokojili aj tých najnáročnejších zákazníkov. Kolekcie značky Digel vedia ponúknuť zákazníkovi možnosť obliecť sa na každú príležitosť, od business outfitu cez casual až po svadobný look.

DIGEL

__________

Dámske oblečenie Liviana Conti | Liviana Conti luxusné oblečenie | Eshop GALLERY

Hlavná dizajnérka Liviana Conti predstavila prvú kolekciu v Taliansku v roku 1982 s primárnym zameraním na úpletové materiály. Dizajnérka citlivo vníma svet konceptuálneho umenia, ktorý sa zrkadlí v nadčasových modeloch s dôrazom na rafinovaný minimalizmus. Liviana Conti je známa precíznym prístupom k detailom, vzorom a geometrickým líniám, a preto je výroba oblečenia tejto značky takmer remeselná. Produkty značky sú synonymom kvality, ženskej krásy a prirodzenosti.
 
___________
 

Pánske košle ETERNA - Vyrobené na slovensku - Elegantné pánske košle ETERNA

Pánske košele Eterna sú výnimočné nielen svojou dokonalou krajčírskou technikou, ale aj použitím jedinečných materiálov. Košele sú vyrobené z kvalitných tkanín ako hodváb a luxusná švajčiarska bavlna, ktoré dodávajú košeliam potrebnú mäkkosť a vám príjemný pocit z nosenia. Švajčiarska bavlna použitá na tieto odevy využíva najprísnejšie ekologické metódy. Navyše, tieto pánske košele sú ušité priamo na Slovensku, konkrétne v Banovciach nad Bebravou.

ETERNA
___________

Kompletná a emočná línia oblečenia, navrhovaná talianskou návrhárkou Danielou Dallavalle, ktorá oslavuje taliansku krajčírsku tradíciu a v tom istom momente je schopná chytiť za srdce. Elisa Cavaletti ponúka tvorivosť s veľkým šarmom už 30 rokov, vždy s dôrazom na detail, kvalitu materiálov, ručnou prácou, originalitou a umeleckými maľbami, ktoré prezentuje každú sezónu. 

ELISA CAVALETTI

_________

Dámska móda zameraná na hodnoty, ktoré určujú náš každodenný život: prirodzenosť, jednoduchosť, pozornosť zameraná na detaily a vysoké štandardy kvality. Taká je značka oblečenia UNQ, ktorej základom sú kvalitné a odolné materiály premenené do nekomplikovaných strihov, ktoré vynikajú mimoriadnou schopnosťou vzájomnej kombinácie. Kolekcie značky UNQ sú moderné a zároveň klasické, nositeľné, komfortné a vďaka vysoko módnym prvkom vedia vždy prekvapiť. Nadčasové a obľúbené kúsky, ktoré podčiarknú vašu osobnosť - Dámske oblečenie UNQ online.

UNQ

___________

SISLEY je značka oblečenia so silnou osobnosťou - sexy, netradičná, s modernou estetikou, vďaka ktorej je okamžite rozpoznateľná a populárna. Dizajn oblečenia sa zameriava na trendy súčasnosti a budúcnosti, vníma podnety a uvedomuje si javy, ktoré priťahujú mladé generácie. Táto vnímavosť sa prejavuje aj v detailoch, doplnkoch, faarbách a tkaninách, ktoré zdieľajú sofistikovaný hodnotný štýl. Na začiatku každej sezóny predstavuje SISLEY kolekcie oblečenia určené pre tých, ktorí sú na rovnakej vlnovej dĺžke ako značka a sledujú najpríťažlivejšiu stránku módy. Hodnoty vyjadrené značkou sú vždy na hrane, atraktívne a pozorné k detailom, štýlu a kvalite.

SISLEY

___________

 

 

 

 

Dámske a pánske oblečenie na každú príležitosť. Prémiové módne značkové oblečenie! Kvalitné strihy a materiály.
#HugoBoss #Digel #Bugatti #Cinque #LuisaCerano #Brax #AFishNamedFred #Eterna #ElisaCavaletti #UNQ #TricotChic #Cambio #Creenstone